Holistické granule Bodreek Rovina se švestkou – RECENZE

Srovnání nejlepších granulí pro psy 2022 →

Zjistit cenu

Relativní novinkou na poli psích krmiv je Bodreek, vyvinutý našimi slovenskými sousedy přímo pod Tatrami. Pokud máte slabost pro holistická krmiva s pečlivě vybranými surovinami a masem z volně chovaných zvířat, připravte se být oslněni. Tato značka sice zatím nabízí jen pár univerzálních receptur, ale o to propracovanější jsou. Receptura s názvem Rovina se může pyšnit bohatým obsahem krůtího, kachního a kančího masa, jež dohromady tvoří skvělý základ těchto granulí. Obiloviny byste zde hledali opravdu marně! Přílohou jsou zde bramborové lupínky a loupaná rýže, které doplňuje široké spektrum ovoce, zeleniny, bylinek a nespočet jiných pokladů z rostlinné říše. V krmivu jsou zastoupeny i složky podporující zdraví kloubů. 

Bodreek je tedy určitě vynikajícím krmením, které rádi zařazujeme na náš seznam. Určitě budeme s očekáváním sledovat, co k nám z pod Tater přijde příště.

Tyto granule jsou k dostání v baleních: 3kg, 20kg

Velikost psa:Všechna plemena
Obsah masa:59%
Proteiny:30%
Vláknina:2.8%
Tuky:20%
Energie:
Bez obilovin:ano
Bez umělých barviv a konzervantů:ano
4.4/5 - (61 votes)

1 komentář u „Holistické granule Bodreek Rovina se švestkou – RECENZE“

  1. Dobrý den, granulky jsou užasné, náš ooobr mazel vždy vyluxuje celou misku a kouka zda ještě něco nekápne. Velice doporučuji.

    Odpovědět

Napsat komentář

Novinky a exkluzivní obsah do emailu